Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w jednodniowych bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii prowadzonych przez firmę Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. pn. „Jak pozyskać zamówienie i podpisać umowę – procedura uzyskania zamówienia krok po kroku. Szkolenie praktyczne dla wykonawców.” Jest to kontynuacja cyklu szkoleń prowadzonych w 2023 i 2024 r. W 2025 r. zaplanowanych zostało, co najmniej 10 kolejnych spotkań.
Uczestnikiem szkolenia mogą być:
• przedsiębiorcy z sektora MŚP,
• osoby zatrudnione w sektorze MŚP
Informacje o szkoleniach:
Szkolenia przeznaczone są dla osób początkujących. Prowadzi je uznany trener, radca prawny Pan mec. Łukasz Mackiewicz. Mają one na celu dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP oraz osobom zatrudnionym w tym sektorze podstawowej i najbardziej przydatnej wiedzy na temat zamówień publicznych i specyfiki udziału w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz realizacji zamówień publicznych.
Organizatorem szkolenia jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
Szkolenia realizowane są w ramach wdrażania Polityki zakupowej państwa.
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/szkolenia-dla-przedsiebiorcow