{index_ob_css}{index_ob_js}

Wchodzą na Sikorskiego

9 maja radni miasta przeznaczyli 150.000 zł na asfaltowanie ulicy Sikorskiego. Chodzi o jej stumetrowym odcinku od ronda w kierunku rzeki. Już wiadomo, że prace te wykona firma RYDMAR z Juliopola za 79,9 tys. zł. 
W zakres zlecenia wchodzi korytowanie na głębokość ok. 40 cm, ułożenie warstw podbudowy z piasku i kruszywa oraz warstw wiążącej i ścieralnej. Obok drogi powstaną szerokie na 50 cm pobocza, na koniec firma wyreguluje studzienki i wpusty. Roboty zakończą się najpóźniej 31 sierpnia. (daw)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności