{index_ob_css}{index_ob_js}

Krew oddamy tylko w środy

Ważna informacja dla tych, którzy chcą dołączyć do sochaczewskich krwiodawców. Od stycznia pobór krwi obywa się tylko w środy, od 9.00 do 13.00, w ambulansie parkującym obok pływalni Orka.

 

Niestety zainteresowanie poniedziałkowymi akcjami było niewielkie i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zdecydowało o ich odwołaniu. W tym miesiącu najcenniejszym lekiem na świecie będzie można podzielić się 3, 10, 17, 24 i 31 stycznia.

Foto: https://www.facebook.com/KHDKZS

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności