SBO: darmowa joga w parku i SP2
Ruszyła realizacja kolejnego zwycięskiego projektu Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Sochaczewa mogą bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach jogi, technik oddechowych oraz relaksacji.
Spotkania prowadzą certyfikowani instruktorzy, w tym Marta Kubiak, a cały projekt obejmuje aż 50 zajęć — z czego 30 odbędzie się na świeżym powietrzu.
Ćwiczenia organizowane są w parku im. I. W. Garbolewskiego oraz w Szkole Podstawowej nr 2. Pierwsze dwa spotkania już za nami, a przed uczestnikami kolejne dawki relaksu, ruchu i pozytywnej energii.
Informacje o terminach i miejscach następnych zajęć znajdziecie tu: https://www.facebook.com/profile.php?id=61573243058093