Piknik pełen radości na Chabrowej
Mimo że termometr wskazywał dziś aż 32 stopnie, to plac zabaw przy ul. Chabrowej tętnił śmiechem i dziecięcą energią! Kolejny z serii letnich pikników dla najmłodszych przyciągnął małych uczestników, którym upał absolutnie nie przeszkadzał w dobrej zabawie.
Niezastąpiona animatorka Agata poprowadziła wesołe gry i zabawy – były "grzybki", slalom, "szczurek", berek, a nawet ulubione przez wszystkich "Kto lubi to, co ja?". Było gwarno, kolorowo i bardzo wesoło! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami – to dzięki Wam te letnie dni mają wyjątkowy klimat. Do zobaczenia na kolejnych piknikach!