{index_ob_css}{index_ob_js}

Okno Sztuki 2025 już otwarte!

Lato w Sochaczewie znów pachnie farbami, brzmi rozmowami o sztuce i tętni twórczą energią.  W cieniu drzew parków przy ul. Traugutta i Chopina znów zagoszczą lokalni artyści – malarze, rękodzielnicy, pasjonaci piękna. Projekt Okno Sztuki powrócił, by przez całe lato dawać przestrzeń do spotkań, inspiracji i wspólnego bycia ze sztuką.

6 lipca, podczas pełnego słońca i uśmiechów spotkania inaugurującego, mogliśmy podziwiać prace m.in. Marcina Hugo-Badera (pomysłodawcy i opiekuna projektu), Katarzyny Klimek, Elżbiety Uczciwek, Grażyny Molgi, Anny Doroty Lewickiej, Haliny Szymańskiej.
Swoje piękne obrazy zaprezentowała prezeska UTW, Jadwiga Urbaniak, a chętni mogli usiąść twarzą w twarz z portrecistą Piotrem Romanowskim – i wyjść z własnym, wyjątkowym wizerunkiem.
Nie zabrakło też rękodzieła – ręcznie robione torebki, drobiazgi pełne duszy – wszystko to tworzyło magiczną atmosferę.
To dopiero początek! Zapraszamy na kolejne spotkania z artystami – bądźcie z nami tego lata!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności