{index_ob_css}{index_ob_js}

Nagrodzeni za najpiękniejsze Wiosny

Znane są wyniki konkursu plastycznego „Pani Wiosna oczami dziecka” zorganizowanego dla wszystkich przedszkoli z terenu Sochaczewa przez Miejskie Przedszkole nr 6 im. J. Tuwima. 

Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – do przedszkola dotarło wiele pięknych, barwnych i niezwykle pomysłowych prac, które zachwyciły jury kreatywnością oraz dziecięcą wrażliwością. Mali artyści mieli za zadanie przedstawić własną wizję Pani Wiosny – pełnej kolorów, kwiatów i radosnej energii. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace wyróżniały się oryginalnością i starannością wykonania. Po długich obradach wyłoniono laureatów w kilku kategoriach wiekowych:

Kategoria 3–4 lata:

I miejsce – Kornelia Skorupowska - Miejskie Przedszkole nr 6

II miejsce – Marta Krawczyka - Miejskie Przedszkole nr 3

III miejsce – Oliwia Jóźwiak - Miejskie Przedszkole nr 7

Kategoria 5 lat:

I miejsce – Emilia Fabisiak - Miejskie Przedszkole nr 6

II miejsce – Franek Rybka - Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Aniołów Stróżów

III miejsce – Daria Proch - Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

Kategoria 6 lat:

I miejsce – Pola Krzywińska - Niepubliczne Tęczowe Przedszkole

II miejsce – Filip Piechucki - Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

III miejsce – Hanna Popławska - Miejskie Przedszkole nr 6

 

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla dzieci, których prace w szczególny sposób przyciągnęły uwagę jury.

3/4 lata: Zuzanna Pręgowska - Niepubliczne Przedszkole Koralik

5 lat: Tola Zbirowska - Niepubliczne Przedszkole Promyk, Kornelia Arent - Miejskie Przedszkole nr 6

6 lat: Marcel Pisarek - Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 4, Zofia Pakos - Miejskie Przedszkole nr 6

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Miejskim Przedszkolu nr 6. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe. Koordynator projektu, Angelika Górska, podkreślała, że najważniejsza była dobra zabawa i możliwość zaprezentowania własnej twórczości.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności