{index_ob_css}{index_ob_js}

Konkurs „Biało-Czerwona w Sochaczewie” – uczcijmy razem Narodowe Święto Niepodległości!

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu sochaczewskiego do wspólnego świętowania i udziału w konkursie „Biało-Czerwona w Sochaczewie”. To doskonała okazja, by w kreatywny sposób pokazać, jak obchodzimy ten wyjątkowy dzień i jak wyrażamy swoją miłość do Ojczyzny.

Uczestnicy mogą przygotować pracę plastyczną, zdjęcie lub krótką rolkę wideo, przedstawiającą sposób, w jaki świętują barwy narodowe.

Jak wziąć udział w konkursie?

- Pod postem konkursowym na FB miasta Sochaczew (https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie/) należy dodać komentarz zawierający własną pracę konkursową.
- Następnie warto zachęcić rodzinę i znajomych do polubienia komentarza.
- Zwycięży autor pracy, która zdobędzie najwięcej reakcji.

Konkurs trwa do 11 listopada, do godziny 23:59.

Na autora najciekawszej pracy czeka wyjątkowa nagroda – wyjazd do Parlamentu Europejskiego!

Szczegółowe zasady udziału w konkursie dostępne są w [REGULAMIN KONKURSU]

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i pokazania, jak dumnie prezentujemy biało-czerwone barwy w Sochaczewie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności