Już są pełnoprawnymi uczniami
Dziś w Szkole Podstawowej nr 7 im. Fryderyka Chopina odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klas pierwszych. Najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, obiecując pilnie się uczyć i godnie reprezentować swoją placówkę. Symbolicznego aktu pasowania dokonała dyrekcja szkoły, a wydarzeniu towarzyszyli nauczyciele, rodzice oraz starsi koledzy i koleżanki. Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 3a pod opieką pani Marioli Kozłowskiej.
Fot. Kinga Przybylska