{index_ob_css}{index_ob_js}

„AdoPsiak Biszkopt” zamieszkał w przedszkolach

To książka opowiadająca o przyjaźni sześcioletniej Helenki z psem – o budowaniu więzi, adopcji ze schroniska i codziennym życiu ze zwierzęciem. Publikację miasto otrzymało od Teamu Litewka, a egzemplarze trafiły do wszystkich miejskich przedszkoli.

Dodatkowym elementem spotkań było czytanie wybranych fragmentów przez zastępcę burmistrza Kamilę Gołaszewską-Kotlarz. W każdym przedszkolu dzieci z ciekawością słuchały opowieści o przygodach Helenki, nie brakowało też akcentów przygotowanych przez same placówki – np. w MP nr 6 dzieci, w czapkach i rękawiczkach, wspólnie odśpiewały zimową piosenkę.

Spotkania stały się również okazją do rozmów o tym, jak traktujemy zwierzęta i jak ważna jest odpowiedzialna opieka nad nimi, szczególnie w czasie mrozów.

Galeria zdjęć:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności