1 sierpnia. Koncert ku czci poległych
1 sierpnia w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego zapraszamy do amfiteatru miejskiego na koncert ku czci poległych powstańców.
O godz. 18.30 wystąpią laureaci tegorocznego Festiwalu „Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem”.
Następnie zagra i zaśpiewa Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Patria” pod kierunkiem Arkadiusza Mamcarza. Podczas koncertu usłyszymy najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez publiczność piosenki z czasu powstania warszawskiego.