Zbierz baterie, odbierz kwiat
Mieszkańcy tłumnie ruszyli po kwiaty ogrodowe, których Wydział Ochrony Środowiska zakupił aż dwa razy więcej niż przed rokiem. W niedzielę 14 czerwca przy ul. Podzamcze odbyła się kolejna edycja ekologicznej akcji „Roślinka za baterie”, która po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Jeszcze przed jej rozpoczęciem, zaplanowanym na godz. 13.00, ustawiła się długa kolejka chętnych. Uczestnicy mogli wybierać spośród kilku gatunków roślin, które znikały w błyskawicznym tempie.