{index_ob_css}{index_ob_js}

Sochaczewskie Kino Letnie. Głosowanie trwa!

W tym roku zaplanowano sześć bezpłatnych seansów – cztery tradycyjne, plenerowe i dwa w kinie samochodowym. Znowu będzie okazja, aby spędzić letnie wieczory w świetnej atmosferze i przy dobrym filmie. 

Wkrótce ratusz poda dokładne lokalizacje, terminy oraz godziny seansów, a na razie zachęca do głosowania na filmy, bo to widzowie sami wskażą produkcje, które w tym roku pojawią się na ekranie. 

Jeśli chodzi o cztery seanse plenerowe, do wyboru jest niemal pięćdziesiąt filmów, a wśród nich m.in. Mój pies Artur, Shrek, Podróż na tajemniczą wyspę, Matrix, Green Book, Cudowny chłopak, Asterix i Obelix. Imperium smoka, Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki, Wakacje Mikołajka, Chłopiec z chmur czy Lato w Prowansji. 

W przypadku Sochaczewskiego Kina Samochodowego, które zaprosi widzów na dwa seanse, do wyboru są hity polskiej produkcji: Miś, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, Kingsajz, Seksmisja, Nie lubię poniedziałku, Vabank, Brunet wieczorową porą, Kogel Mogel, Nie ma róży bez ognia oraz Galimatias, czyli kogel - mogel II. 

Głosowania trwają do końca maja. Prowadzone są profilu www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie 

(daw)

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności