{index_ob_css}{index_ob_js}

Wprowadzą w klimat Bożego Narodzenia

Państwowa Szkoła Muzyczna zaprasza na magiczny Koncert Świąteczny, który odbędzie się 19 grudnia o godz. 17.30 w Sali Kameralnej szkoły.

Podczas koncertu usłyszymy kolędy i pastorałki w aranżacji Tadeusza Melona, w wykonaniu Chóru i Orkiestry Kameralnej PSM II st. Artyści przygotowali wyjątkowy program, w którym tradycyjne melodie zyskają nowe, subtelne brzmienie, pełne ciepła i świątecznego nastroju. Nie zabraknie także elementów literackich, które wprowadzą słuchaczy w atmosferę Bożego Narodzenia, przywołując magię rodzinnych spotkań, zimowych pejzaży i historii najpiękniejszych kolęd. Całość stworzy nastrojowe, wielowarstwowe widowisko, pozwalające nie tylko wsłuchać się w muzykę, lecz także poczuć głębię tradycji i symbolikę tych wyjątkowych świąt.

Wykonawcy:

- Dyrygent - Zbigniew Graca

- Chór PSM II st. i soliści - przygotowani przez Iwonę Niemyjską

- Orkiestra Kameralna PSM II st. przygotowana przez Zbigniewa Gracę

- Recytatorzy przygotowani przez Renatę Liberę

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności