{index_ob_css}{index_ob_js}

Spoceni w lodówce wygrywają w Chodakowie

W niedzielę 14 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował przy ul. Chopina, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. Rywalizowało osiem drużyn, rozegrano 16 meczów. 

W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielono na dwie grupy. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich. Zwyciężyła drużyna „Spoceni w lodówce Babice”, która pokonała w finale Młodych i Perspektywicznych 2:0. Najniższe miejsce na podium zajęła drużyna Supa Strikas, która w meczu o trzecie miejsce wygrała z FC Narko Kozłów 1:0.

Wyróżnieni indywidualnymi nagrodami zostali: najlepszy bramkarz - Antoni Komza (Młodzi Perspektywiczni), król strzelców - Patryk Putkowski z wynikiem trzech goli (Spoceni w lodówce Babice) oraz najlepszy zawodnik turnieju - Szczepan Felczak (Młodzi Perspektywiczni). 

WYNIKI:

Teresin United- Młodzi Perspektywiczni 1:0

Noba Sanit- Gotard Rybno 0:0

FC Dziki Chodaków- Spoceni w lodówce Babice 0:2

FC Narko Kozłów- Supa Strikas 1:0

Teresin United- FC Dziki Chodaków 4:0

Młodzi Perspektywiczni- Spoceni w lodówce Babice 2:0

Noba Sanit- FC Narko Kozłów 1:1

Supa Strikas- Gotard Rybno 0:0

Teresin United- Spoceni w lodówce Babice 0:2

Młodzi Perspektywiczni- FC Dziki Chodaków 1:0

Noba Sanit- Supa Strikas 1:2

FC Narko Kozłów- Gotard Rybno 1:0

Półfinały

Młodzi Perspektywiczni- Supa Strikas 2:2 (karne 2:0)

Spoceni w lodówce Babice- FC Narko Kozłów 2:0

Mecz o 3. miejsce

Supa Strikas- FC Narko Kozłów 1:0

Finał

Młodzi Perspektywiczni- Spoceni w lodówce Babice 0:2

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności