{index_ob_css}{index_ob_js}

Miasteczka rowerowe już działają - pierwsze zajęcia w "czwórce"

Miasteczka rowerowe, które niedawno trafiły do sochaczewskich szkół, już działają. Dziś w Szkole Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka w Sochaczewie przeprowadzono pierwsze zajęcia praktyczne dla klas czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

Nauczycielka techniki Mirosława Szygalska i policjanci z KPP Sochaczew, Agnieszka Dzik i Marcin Goreniak, przypomnieli dzieciom o znakach i sygnałach, uczniowie pod czujnym okiem policjanta przejeżdżali przez skrzyżowania i rondo. Nie zabrakło czasu na ważny temat, jakim jest bezpieczne przechodzenie po pasach. Jak mówiła przyglądająca się zajęciom dyrektor "czwórki" Anna Kuliś, miasteczko będzie wykorzystywane nie tylko na zajęciach, ale i do przeprowadzenia egzaminów. 

Więcej na temat miasteczek przeczytacie TU

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności