{index_ob_css}{index_ob_js}

Kąpielisko jeszcze zamknięte

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że kąpielisko nad Bzurą przy plaży miejskiej będzie dostępne od 1 lipca do 31 sierpnia. Wtedy też pojawi się ratownik, który w godz. 10-18 będzie pełnił dyżur nad wodą. Do tego czasu pełną odpowiedzialność za pobyt dzieci na plaży i w wodzie ponoszą ich opiekunowie. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa.

Zdjęcie do Kąpielisko jeszcze zamknięte
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności