{index_ob_css}{index_ob_js}

Małe Dyktando w "Trójce"

Szkoła Podstawowa nr 3 po raz 25. zorganizowała konkurs Małe Dyktando. Wzięło w nim udział 37 uczniów z klas I-III ze wszystkich sochaczewskich szkół podstawowych oraz reprezentacje Żukowa i Wyczółek z gminy Sochaczew.

Konkurs wymyśliła ponad ćwierć wieku temu Krystyna Kozłowska, wówczas nauczycielka „Trójki” i, gdyby nie pandemiczna przerwa, byłaby to już 27 edycja. Uczestnikom powodzenia życzyli pomysłodawczyni konkursu, dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Danuta Szewczyk-Kozłowska, dyrektor SP 3 Krzysztof Werłaty i przewodniczący Rady Rodziców Artur Sobiech. A potem królowała już ortografia – dzieci w trzech salach, pod opieką doświadczonych nauczycielek, zmagały się z trudnościami językowymi. Wszyscy otrzymali jubileuszowe upominki i dyplomy za udział. Nie zabrakło poczęstunku.
Szczegółowe wyniki Małego Dyktanda znajdą się na stronie internetowej „Trójki”.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności