{index_ob_css}{index_ob_js}

Dwa złote medale dla Sochaczewa w międzynarodowym turnieju judo

Reprezentacja UKS Orkan Judo Sochaczew 14 czerwca w Nowej Soli wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Solanin Cup. Wystartowało 900 zawodników z 20 państw.

Klub reprezentowało 10 zawodników, którzy wywalczyli dwa złote i dwa brązowe medale. To bardzo dobry wynik w tak prestiżowym turnieju. W klasyfikacji medalowej Orkan Judo uplasował się na 20 miejscu w gronie 98 klubów.

Złote medale zdobyli Adam Kafarowski w kategorii młodzika U16 w wadze +90 (2-0) i Julia Błaszczyk w kategorii kadetki U18 w wadze do 44 kg (4-0).

Brązowe medale zdobyli Tatiana Wargocka w kategorii wiekowej U11 w wadze do 33 kg (2-1) i Tomasz Binienda w kategorii wiekowej U13 w wadze do 60kg (2-1).

Pozostali zawodnicy: Lena Krukowska - 7 miejsce U13 waga 44 kg, Nikodem Adamowicz - 9 miejsce U15 waga 50 kg, Hubert Milczarek - 9 miejsce U15 waga 60 kg, Krystian Kacprzak - 9 miejsce U18 waga 73 kg.

W turnieju wzięli udział również Oskar Woźniak - U15 waga 66 kg i Kacper Paradowski - U15 waga 46 kg.

Gratulujemy podopiecznym trenera Macieja Cichockiego i życzymy kolejnych sukcesów.  

Zdjęcie do Dwa złote medale dla Sochaczewa w międzynarodowym turnieju judo
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności