{index_ob_css}{index_ob_js}

Brydżowe zmagania w kramnicach


W niedzielę 19 stycznia w kramnicach miejskich odbył się VI Noworoczny Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Sochaczewa, którego organizatorem było Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sochaczewie. 

Zdjęcie do Brydżowe zmagania w kramnicach

Wzięło w nim udział ponad trzydziestu zawodników w różnym wieku, co po raz kolejny potwierdza, że brydż to pasja, która jednoczy pokolenia. Zawodników powitały Jadwiga Urbaniak – prezes SUTW, Agata Kalińska – naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM oraz Teresa Słysz-Szadkowska – wiceprezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łowiczu. 
Chwilę potem brydżyści rozpoczęli zmagania. Turniej sędziował niezawodny Tomasz Kopka, który jak zawsze zadbał o sprawny i profesjonalny przebieg rozgrywek. Po trwających blisko cztery godziny zawodach udało się wyłonić zwycięzców. Mistrzowska para turnieju to Henryk Redest i Anna Liszewska, drugie miejsce zajęli Tymoteusz Sidor i Michał Leśmanowicz, a trzecie Sławomir Moroz i Andrzej Wiśniewski. Puchary zwycięzcom wręczyły: w imieniu patrona turnieju burmistrza Daniela Janiaka, wiceburmistrz Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Jadwiga Urbaniak oraz Teresa Słysz-Szadkowska. (seb)

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności