Harmonogram odbioru śmieci

A A A

 

DOMY JEDNORODZINNE - ODBIÓR ODPADÓW NIEPOSEGREGOWANYCH (zmieszanych - pojemnik)

Rejon A:

11.05; 25.05; 8.06; 22.06; 6.07; 20.07

ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna

Rejon B

4.05; 18.05; 1.06; 15.06; 29.06; 13.07; 27.07

ulice: 11 Listopada, Asnyka, Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa

Rejon C

2.05; 15.05; 29.05; 12.06; 26.06; 10.07; 24.07

ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna,  Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza

Rejon D

6.05; 20.05; 3.06; 17.06; 1.07; 15.07; 29.07

ulice: Al. 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieczykowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska,  Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka,  Prosta, Poprzeczna, Promienna, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska,  Żołnierska, Żytnia

Rejon E

13.05; 27.05; 10.06; 24.06; 8.07; 22.07

ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka,  Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa,  Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska,  Żyrardowska

Rejon F

8.05; 22.05; 5.06; 19.06; 3.07; 17.07; 31.07

ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Stadionowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy

DOMY JEDNORODZINNE - ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH  (worki)

Strefa I:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): 18.05; 15.06; 13.07
NIEBIESKI (papier): 18.05; 15.06; 13.07
SZARY (popiół): 4.05; 1.06; 1.07
ZIELONY (szkło): 27.07
BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 11.05; 25.05; 8.06; 22.06; 6.07; 20.07

11-go Listopada, Asnyka, Bielawskiego (dawna 18-go Stycznia), Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna

Strefa II:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): 19.05; 16.06; 14.07
NIEBIESKI (papier): 19.05; 16.06; 14.07
SZARY (popiół): 5.05; 2.06; 4.07
ZIELONY (szkło): 28.07
BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 12.05; 26.05; 9.06; 23.06; 7.07; 21.07

Al. 600-lecia, 1 Maja, Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, księcia Janusza, ks. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota,  Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia

Strefa III:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): 20.05; 17.06; 15.07
NIEBIESKI (papier): 20.05; 17.06; 15.07
SZARY (popiół): 6.05; 3.06; 2.07;
ZIELONY (szkło): 29.07
BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 13.05; 27.05; 10.06; 24.06; 8.07; 22.07

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska

Strefa IV:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): 21.05; 18.06; 16.07
NIEBIESKI  (papier): 21.05; 18.06; 16.07
SZARY (popiół): 7.05; 4.06; 2.07
ZIELONY (szkło): 30.07
BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 14.05; 28.05; 13.06; 25.06; 9.07; 23.07

15-go Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Stadionowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy

Uprzejmie prosimy o wystawianie odpadów przed posesję do godz. 6.30. Za zgodą i w porozumieniu z firmą Partner - czasowo, do wyczerpania ich zapasu - wydawane będą worki, z których mieszkańcy korzystali dotychczas. Po wydaniu zapasów Partner zacznie dostarczać worki wyprodukowane wedle nowego wzoru. Informacji udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 322, 323, tel. 46 862 22 35 wew. 410, 411, 412.


DOMY WIELORODZINNE - ODPADY NIESEGREGOWANE (zmieszane)

ulice: Al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorska, Żeromskiego, Pokoju, Kosińskiego (dawna Zawadzkiego), Narutowicza, Długa, Staszica, Piastowska, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Kaczorowskiego, Sochaczewskiego, Wojska Polskiego, Warszawska, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Okrzei, Gawłowska, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowska, Młynarska, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowe – będą obsługiwane 2 razy w tygodniu;

pozostałe wspólnoty będą obsługiwane 1 raz w tygodniu.

 

  DOMY WIELORODZINNE - ODPADY SEGREGOWANE  

ŻÓŁTY POJEMNIK (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe) – 2 razy w tygodniu,
NIEBIESKI POJEMNIK (papier) – 2 razy w tygodniu,
ZIELONY POJEMNIK (szkło) - 1 raz na dwa tygodnie
BRĄZOWY POJEMNIK (biodegradowalne, w tym odpady zielone) - 2 razy w tygodniu
SZARY POJEMNIK (popiół) - 7.05; 4.06; 2.07


Informacji udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 322, 323, tel. 46 862 22 35 wew. 410, 411, 412.

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.


e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>