Harmonogram odbioru śmieci

A A A

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na okres styczeń - czerwiec 2021 r.  

 

DOMY JEDNORODZINNE - ODBIÓR ODPADÓW NIEPOSEGREGOWANYCH (zmieszanych - pojemnik)

Rejon A: 5.01; 8.01; 1.02; 15.02; 1.03; 15.03; 29.03; 12.04; 26.04; 10.05; 24.05; 7.06; 21.06

ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna.

Rejon B: 11.01; 25.01; 8.02; 22.02; 8.03; 22.03; 1.04; 19.04; 6.05; 17.05; 31.05; 14.06; 28.06

ulice: 11 Listopada, Asnyka, Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Starzyka, Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa.

Rejon C: 8.01; 22.01; 5.02; 19.02; 5.03; 19.03; 2.04; 16.04; 30.04, 14.05; 28.05; 11.06; 25.06

ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bielawskiego, Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna,  Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza.

Rejon D: 13.01; 27.01; 10.02; 24.02; 10.03; 24.03; 7.04; 21.04; 5.05; 19.05; 2.06; 16.06; 30.06

Ulice: al. 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieczykowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska, Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka, Prosta, Poprzeczna, Promienna, Raczkiewicza, Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska,  Żołnierska, Żytnia.

Rejon E: 7.01; 20.01; 3.02; 17.02; 3.03; 17.03; 31.03; 14.04; 28.04; 12.05; 26.05; 9.06; 23.06

Ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka, Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa, Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Tomickiego, Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska, Żyrardowska.

Rejon F: 2.01; 15.01; 29.01; 12.02; 26.02; 12.03; 26.03, 9.04; 23.04; 7.05; 21.05; 4.06; 18.06

Ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Stadionowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy.

 

DOMY JEDNORODZINNE - ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH  (worki)


Strefa I:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): 11.01; 8.02; 8.03; 10.04; 8.05; 31.05; 28.06

NIEBIESKI (papier): 11.01; 8.02; 8.03; 10.04; 8.05; 31.05; 28.06

SZARY (popiół): 25.01; 22.02; 22.03; 26.04; 24.05; 25.06

ZIELONY (szkło): 18.01; 19.04

BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 4.01; 18.01; 1.02; 15.02; 1.03; 15.03; 29.03; 12.04; 26.04; 10.05; 24.05; 7.06; 21.06

CHOINKI 25.01; 15.02

Ulice: 11 Listopada, Asnyka, Bielawskiego, Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna.

Strefa II:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe) : 12.01; 9.02; 9.03; 6.04; 4.05; 1.06; 29.06  

NIEBIESKI (papier): 12.01; 9.02; 9.03; 6.04; 4.05; 1.06; 29.06

SZARY (popiół): 26.01; 23.02; 23.03; 27.04; 25.05; 28.06

ZIELONY (szkło): 19.01; 20.04

BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 5.01; 19.01; 2.02; 16.02; 2.03; 16.03; 30.03; 13.04; 27.04; 11.05; 25.05; 8.06; 22.06

CHOINKI 26.01; 16.02

Ulice: al. 600-lecia, 1 Maja, Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, ks. Janusza,
Księdza. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Raczkiewicza, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Starzyka, Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia.

Strefa III:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe) : 13.01; 10.02; 10.03; 7.04; 5.05; 2.06; 30.06

NIEBIESKI (papier): 13.01; 10.02; 10.03; 7.04; 5.05; 2.06; 30.06

SZARY (popiół): 27.01; 24.02; 24.03; 28.04; 26.05; 29.06

ZIELONY (szkło): 20.01; 21.04

BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 8.01; 20.01; 3.02; 17.02; 3.03; 17.03; 31.03; 14.04; 28.04; 12.05; 26.05; 9.06; 23.06

CHOINKI 27.01; 17.02

Ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska.

Strefa IV:

ŻÓŁTY (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe): : 14.01; 11.02; 11.03; 8.04; 6.05; 5.06; 24.06

NIEBIESKI (papier): 14.01; 11.02; 11.03; 8.04; 6.05; 5.06; 24.06

SZARY (popiół): 28.01; 25.02; 25.03; 29.04; 27.05; 30.06

ZIELONY (szkło): 21.01; 22.04

BRĄZOWY (biodegradowalne, w tym odpady zielone): 7.01; 21.01; 4.02; 18.02; 4.03; 18.03; 1.04; 15.04; 29.04; 13.05; 27.05; 10.06; 24.06

CHOINKI 28.01; 18.02

Ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Stadionowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Tomickiego, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy.

Firma PARTNER uprzejmie prosi o wystawianie odpadów przed posesję do godz. 6.30

 

DOMY WIELORODZINNE - ODPADY NIESEGREGOWANE (zmieszane)

Ulice: al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorska, Żeromskiego, Pokoju, Kosińskiego, Narutowicza, Długa, Staszica, Piastowska, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Kaczorowskiego, Sochaczewskiego, Wojska Polskiego, Warszawska, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Okrzei, Gawłowska, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowska, Młynarska, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowe – będą obsługiwane dwa razy w tygodniu;

pozostałe wspólnoty będą obsługiwane 1 raz w tygodniu.

 

DOMY WIELORODZINNE - ODPADY SEGREGOWANE  

ŻÓŁTY POJEMNIK (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe) – raz w tygodniu

NIEBIESKI  POJEMNIK (papier) – raz w tygodniu,

ZIELONY POJEMNIK (szkło) - raz na dwa tygodnie

BRĄZOWY POJEMNIK (biodegradowalne, w tym odpady zielone) - dwa razy w tygodniu

SZARY POJEMNIK (popiół) – 30.12.2020; 28.01; 25.02; 25.03; 29.04; 27.05; 28.06

 

Choinki – Sektor A – 29.01; 18.02

Ulice: Korczaka, Chodakowska, Chopina, Grunwaldzka, Parkowa, Ogrodowa, Topolowa, Toruńska, Młynarska, Konstytucji 3 Maja, al. 600–lecia, Kosińskiego, Warszawska (41 i 59), Żeromskiego, Trojanowska, Targowa, Kochanowskiego, Senatorska, Długa, Sochaczewskiego, Staszica, Pokoju, Narutowicza, Niemcewicza, Gawłowska, Płocka.

Choinki - Sektor B – 30.01; 18.02

Ulice: Warszawska (58, 54, 62, 70B, 68, 70A, 72, 74, 76), Reymonta, Rozlazłowska, Piłsudskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, 1 Maja, Kusocińskiego, Mireckiego, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowackiego, Spartańska, Towarowa, Ziemowita, Plac Obrońców Sochaczewa, Osiedle Kolejowe, Okrzei, Licealna, Lotników, Moniuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wojska Polskiego, Załamana, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Broniewskiego, Dywizjonu 303, Mickiewicza, 15 Sierpnia, Fabryczna.

 

Informacji udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie tel. 46 862 22 35 wew. 410, 411, 412. Wszelkich informacji można zasięgnąć osobiście w Biurze Obsługi Klienta UM.

 

 

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.
e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>