Sochaczew Sochaczew Sochaczew
RYSUNEK 2014 - FINAŁ
wiadomość pochodzi z:  instytucja już nie istnieje

III Ogólnopolski Konkurs - Rysunek 2014

"Owocowa martwa natura"

W konkursie wzięło udział 351 uczestników. Niektóre osoby skorzystały z możliwości przygotowania dwóch prac, co spowodowało, że łącznie na konkurs wpłynęły 382 rysunki.

W tej liczbie zawarte są 4 prace, które nie spełniały warunków konkursu ze względu na kategorię wiekową oraz 2 rysunki zdyskwalifikowane z powodu przekroczenia ilości prac dozwolonych na osobę.

 

 Skład Jury: 

Zbigniew Kołaczek – artysta malarz, grafik,

Janusz Rogulski – artysta rzeźbiarz,

Marta Czeczko – studentka IV roku ASP,

Ewa Kubeł – Zielińska - artysta malarz, instruktor Pracowni Rysunku MOK

 

Spośród kilkuset prac jury nagrodziło piętnaście!

Przyznano trzy miejsca w każdej z trzech kategorii.

Trzy prace otrzymały wyróżnienia.

Wybrano również trzy „Super rysunki” - po jednym z każdej kategorii wiekowej.

 

NAGRODZENI:

KATEGORIA I

I miejsce – MARTYNA WIELOGÓRSKA

Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie

Opiekun: Małgorzata Klata

II miejsce –  JAKUB ZAJĄC

Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie

Opiekun: Małgorzata Klata

III miejsce – SYLWIA MAKOWSKA

Szkoła Podstawowa w Rybnie

Opiekun: Elżbieta Tabara

 

KATEGORIA II

I miejsce – INES BRZYCHCYK

Szkoła Podstawowa w Teresinie

Opiekun: Małgorzata Klata              

II miejsce – WIKTORIA ZAWADZKA

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie,

Opiekun: Katarzyna Milczarek                  

III miejsce –  ANGELIKA KOŹLICKA

Szkoła Podstawowa nr 3 ul.Hanki Sawickiej 5.                               

Opiekun: Aldona Kłos – Gosik

 

KATEGORIA III

I miejsce –ANITA SOBOTKA

Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Teresinie

Opiekun: Robert Jędrzejewski

II miejsce –PATRYCJUSZ SZUSTKIEWICZ

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach,

Opiekun: Ewa Osińska

III miejsce – WERONIKA KAJDAS

Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach

Nauczyciel: Halina Olechowska – Cwanek

 

SUPER RYSUNEK:

KATEGORIA I

STANISŁAW WARDZIAK

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie

Opiekun: Anna Jalowska

KATEGORIA II

PATRYCJA STĘPIEŃ

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie

Nauczyciel: Aldona Kłos Gosik

KATEGORIA III

KATARZYNA EZMAN

Zespół Szkół Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie

Opiekun: Katarzyna Milczarek

 

WYRÓŻNIENIA:

KATEGORIA I

ROXANA PIETRZAK - GUŻDA

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie

Opiekun: Joanna Winnicka

KATEGORIA II

JULIA ŚLUSARCZYK

Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

Opiekun: Agnieszka Wnuk – Paduch

KATEGORIA III

ANNA MANDZIAK

Gimnazjum w Koziegłowach

Opiekun: Magdalena Nowaczyk

 

Fundatorzy nagród :

Burmistrz Miasta Sochaczew – Piotr Osiecki

Starosta Sochaczewski – Tadeusz Koryś

Wójt Gminy Sochaczew – Mirosław Orliński

 

Na zakończenie uroczystości wręczenia nagród laureaci oraz goście mogli skorzystać z warsztatów rysunku. Wszystkich zaproszono do przygotowanej w tym celu sali, aby jeszcze raz podjąć owocowy temat.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, laureatom gratulujemy, a szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród za zrozumienie i pomoc finansową.

 Organizator Miejski Ośrodek Kultury – filia Boryszew 

A A A
24-04-2014
godz.14:11
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 21.09.2021 r. 3341299 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy