Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Gala Mistrzów Sportu: 53 stypendystów

Po raz drugi szczególnie utalentowani i utytułowani zawodnicy trenujący w sochaczewskich klubach mogli sięgnąć po stypendia sportowe fundowane przez samorząd miasta.

W tej edycji burmistrz przyznał aż 53 stypendia: jedno kategorii „A” w wysokości 1000 zł, 27 kategorii „C” w wysokości 250 zł oraz 25 kategorii „D” w wysokości 100 zł brutto miesięcznie. Piotr Osiecki uroczyście wręczył je podczas Gali Mistrzów Sportu, w czwartek, 21 lutego. Stypendiami przyznano na 9 miesięcy, to jest okres obejmujący marzec – listopad. W ten sposób, w 2013 roku na wspieranie i motywowanie szczególnie utytułowanych sportowców ratusz przeznaczył łącznie ponad 92.000 zł.

 

 

STYPENDIA

 

STYPENDIUM SPORTOWE KATEGORII „A” – 1.000 zł brutto miesięcznie:

1) Natalia Partyka - Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego

 

STYPENDIUM SPORTOWE KATEGORII „C” - 250 zł brutto miesięcznie:

1) Natalia Gawrylczyk-Zielińska - Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego

2) Aneta Adamiak - Rugby Club Orkan Sochaczew

3) Monika Adamiak - Rugby Club Orkan Sochaczew

4) Anna Banaszek - Rugby Club Orkan Sochaczew

5) Emilia Banaszek - Rugby Club Orkan Sochaczew

6) Elżbieta Brzustowska - Rugby Club Orkan Sochaczew

7) Natalia Cieślak - Rugby Club Orkan Sochaczew

8) Marta Dybiec - Rugby Club Orkan Sochaczew

9) Aleksandra Gutowska - Rugby Club Orkan Sochaczew

10) Ewa Piątkowska - Rugby Club Orkan Sochaczew

11) Monika Pietrzak - Rugby Club Orkan Sochaczew

12) Paulina Sieczkarek - Rugby Club Orkan Sochaczew

13) Karolina Traczyk - Rugby Club Orkan Sochaczew

14) Sandra Walczak - Rugby Club Orkan Sochaczew

15) Patrycja Wasilewska - Rugby Club Orkan Sochaczew

16) Daria Zielińska - Rugby Club Orkan Sochaczew

17) Piotr Wylot - Rugby Club Orkan Sochaczew

18) Marcin Stencel - Rugby Club Orkan Sochaczew

19) Przemysław Kamiński - Rugby Club Orkan Sochaczew

20) Mateusz Pawłowski - Rugby Club Orkan Sochaczew

21) Dawid Plichta - Rugby Club Orkan Sochaczew

22) Konrad Pietrzyk - Rugby Club Orkan Sochaczew

23) Kamil Dudkowski - Rugby Club Orkan Sochaczew

24) Marcin Krześniak - Rugby Club Orkan Sochaczew

25) Miłosz Popławski - Rugby Club Orkan Sochaczew

26) Łukasz Śmielak - Rugby Club Orkan Sochaczew

27) Tomasz Malesa - Rugby Club Orkan Sochaczew

 

STYPENDIUM SPORTOWE KATEGORII „D” - 100 zł brutto miesięcznie:

1) Radosław Mitrowski - Rugby Club Orkan Sochaczew

2) Michał Kępa - Rugby Club Orkan Sochaczew

3) Damian Rąg - Rugby Club Orkan Sochaczew

4) Cezary Czarnecki - Rugby Club Orkan Sochaczew

5) Jakub Budnik - Rugby Club Orkan Sochaczew

6) Krzysztof Piłowski - Rugby Club Orkan Sochaczew

7) Adam Kakareko - Rugby Club Orkan Sochaczew

8) Szymon Chmielewski - Rugby Club Orkan Sochaczew

9) Jakub Młyńczak - Rugby Club Orkan Sochaczew

10) Mateusz Traczyk - Rugby Club Orkan Sochaczew

11) Dawid Pajdak - Rugby Club Orkan Sochaczew

12) Damian Paluch - Rugby Club Orkan Sochaczew

13) Mateusz Maciak - Rugby Club Orkan Sochaczew

14) Mateusz Plichta - Rugby Club Orkan Sochaczew

15) Daniel Pamięta - Rugby Club Orkan Sochaczew

16) Mateusz Popiołek - Rugby Club Orkan Sochaczew

17) Michał Gmurczyk - Rugby Club Orkan Sochaczew

18) Damian Szałaj - Rugby Club Orkan Sochaczew

19) Michał Ojdowski - Rugby Club Orkan Sochaczew

20) Hubert Dobrzyński - Rugby Club Orkan Sochaczew

21) Patryk Przybylski - Rugby Club Orkan Sochaczew

22) Kamil Palasik - Rugby Club Orkan Sochaczew

23) Adrian Jachowicz - Rugby Club Orkan Sochaczew

24) Mariusz Sejdak - Rugby Club Orkan Sochaczew

25) Konrad Feliga - UKS „Siódemka”

A A A
22-02-2013
godz.10:59
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 21.09.2021 r. 3341334 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy