Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wyniki XV Turnieju halowej piłki nożnej im. Henryka Orzeszka

W niedzielę 13.01.2013 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie byli organizatorami XV Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka.

 

 

Wyniki XV Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka

Grupa A

WS Sędziowie W-wa – Orkan Sochaczew     0:2 (0:1) Wiśniewski, Binienda

Transport Dudek – Pizzeria Łowicka   7:1 (1:0) Bartosiewicz – 4, T. Trafalski, Skrzynecki, Grzywacz

WS Sędziowie W-wa – Transport Dudek       0:6 (0:3) Bartosiewicz – 2, Grzywacz, Skrzynecki, Trzos, Bargieł

Orkan Sochaczew – Pizzeria Łowicka 1:2 (1:2) Rembiejewski

WS Sędziowie W-wa – Pizzeria Łowicka        5:6 (4:3)

Orkan Sochaczew – Transport Dudek 1:7 (0:3) P. Trafalski / Bartosiewicz – 3, Bargieł – 3, T. Trafalski

 

Tabela

1. Transport Dudek                9          20-2

2. Pizzeria Łowicka                 6          9-13

3. Orkan Sochaczew               3          4-9     

4. WS Sędziowie W-wa                      0          5-14

 

Grupa B

Peter Gum – Bzura Chodaków                                    3:2 (2:2) Celeda, K. Stencel

Euro 2012 – Alpina Jaguar Unico Morąg                    3:5 (2:2)

Peter-Gum Płock – Euro 2012 Warszawa                   1:5 (0:2)

Bzura Chodaków – Alpina Jaguar Unico Morąg          2:3 (1:1) Celeda - 2

Peter Gum - Alpina Jaguar Unico Morąg                     3:5 (3:2)

Bzura Chodaków – Euro 2012 Warszawa                   0:1 (0:0)

 

Tabela

1. Alpina Jaguar Unico Morąg 9          13:8

2. Euro 2012 Warszawa                      6          9:6

3. Peter Gum Płock                 3          7:12

4. Bzura Chodaków                0          4:7

 

Półfinały        

Transport Dudek – Euro 2012 Warszawa                   1:0  (0:0) J. Stencel

Alpina Jaguar Unico Morąg – Pizzeria Łowicka           1:2  (0-1)

 

Mecz o VII miejsce

Bzura Chodaków – WS Sędziowie W-wa       1:5 (0:1) K. Stencel

 

Mecz o V miejsce

Orkan Sochaczew – Peter Gum Płock 1:1 (1:0) karne 1:2

 

Mecz o III miejsce

Euro 2012 Warszawa - Alpina Jaguar Unico Morąg   4:4 (0:1) karne 2:1

 

Finał

Transport Dudek – Pizzeria Łowicka 2:2 (0-1) karne  J. Stencel, Bargieł

 

Ostateczna kolejność:

1. Pizzeria Łowicz

2. Transport Dudek

3. Euro 2012 Warszawa

4.Alpina Jaguar Unico Morąg

5. Peter Gum Płock

6. Orkan Sochaczew

7. WS Sędziowie W-wa

8. Bzura Chodaków

 

Najlepszy strzelec: Kamil Bartosiewicz
Najlepszy bramkarz:
Mariusz Jędrzejewski

Najmłodszy zawodnik: Mateusz Szewczyk

 

 

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:

Emil Batorowicz (Pizzeria Łowicz)

Dawid Skrzynecki (Transport Dudek)

Artur Starosz (Euro 2012 Warszawa)

Kamil Kogut (Alpina Jaguar Unico Morąg)

Bartłomiej Dębicki (Peter Gum Płock)

Sebastian Strzelczyk (Orkan Sochaczew)

Marek Lewandowski (WS Sędziowie W-wa)

Kamil Celeda (Bzura Chodaków)

 

Składy sochaczewskich drużyn:

Orkan Sochaczew: Michał Nowakowski, Mariusz Cieślak, Adrian Binienda, Mateusz Orliński, Piotr Chmielaki, Kamil Rembiejewski, Mateusz Szewczyk, Sebastian Strzelczyk, Krzysztof Pawlaczyk, Krystian Wiśniewski, Piotr Trafalski, Michał Siemiński

 

Bzura Chodaków: Marcin Chmielaki, Tomasz Winnicki, Patryk Szewczyk, Kamil Celeda, Łukasz Pacholski, Krzysztof Majchrzak, Przemysław Kubisz, Robert Kołodziejczak, Kamil Stencel

 

Transport Dudek: Marek Wydra, Kamil Bartosiewicz, Michał Bargieł, Dawid Skrzynecki, Tomasz Grzywacz, Tomasz Trafalski, Jarosław Stencel, Marcin Leszczyński, Marcin Trzos, Bartłomiej Walewski

 

 

Sponsorzy XV turnieju piłki nożnej im. H. Orzeszka

 1.BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEW

  1. PRZEWODNICZĄCA RADY MIEJSKIEJ W SOCHACZEWIE
  2. V-CE BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEW
  3. WÓJT GMINY SOCHACZEW
  4. MOSIR W SOCHACZEWIE
  5. GIMNAZJUM NR 2
  6. FIRMA PHU „PRIMA”
  7. FIRMA „INTERDOM”
  8. FIRMA „FRIGO HOLDINGS”
  9. FIRMA ESPERA
  10. CUKIERNIA JEZNACH,
  11. CUKIERNIA LUKRECJA
  12. FIRMA  MULTIMEDIA GRUPA
  13. FIRMA „BRAMSTAL”
  14. FIRMA „GRAZIA”
  15. PPU „ HEGOR”
  16. FIRMA TRANSPORT DUDEK
  17. PAN ROBERT ŁUKAWSKI
  18. PAN MARIUSZ FREJ
  19. KWIACIARNIA  POD JESIONEM
  20. FIRMA „ADAM”

 

Fotorelacja z turnieju autorstwa p. Antoniego Trawińskiego ukaże się w późniejszym terminie.

A A A
14-01-2013
godz.15:33


nadchodzące wydarzenia

sobota, 25.09.2021 r. 3345556 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy