Sochaczew Sochaczew Sochaczew
I miejsce na XXX Jubileuszowym Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

17 maja w sali Sochaczewskiego Centrum Kultury w Boryszewie odbyła się 30 Jubileuszowa gala Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, którego organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sochaczewie. Wydarzenie honorowym patronatem objęła starosta powiatu sochaczewskiego Jolanta Gonta.

Zespół z ,,Drużyny Marzeń" w składzie: Piotrek, jako włoski amator pizzy i urocze, młode Włoszki, zachęcające go śpiewem i urokiem osobistym do zmiany trybu życia na zdrowszy: Ala, Emilka, Julka, Lenka, Marcelinka, Marika, Michalinka, Nadia i Zuzia; oczarował jury!

Piosenką ,,Ja kocham jeść owoce!" z autorskim tekstem, do melodii ,,Lsciatemi cantare" Toto Cutugno przenieśli jury i zgromadzonych widzów we włoski klimat, przypominająć jednocześnie o tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie, picie wody i aktywność fizyczna. Perfekcyjne wykonanie utworu, choreografia i stroje, a przede wszystki przekaz prozdrowotny piosenki - wszystko to przyczyniło się do kolejnego sukcesu ,,Drużyny" - zdobyliśmy zaszczytne I miejsce w swojej kategorii, na 9 prezentacji przedszkoli.

Pozostała częśc ,,Drużyny" dzielnie wspierała i trzymała kciuki za swoich reprezentantów, podziwiając ich występ z widowni. Organizatorzy i prowadzący imprezę p,Piotr Milczarek zadbali o dobrą zabawę, wspólne tańce w trakcie oczekiwania na werdykt i zdrowy poczęstunek - jabłka dla każdego dziecka.

Do przedszkola powróciliśmy z piękną statuetką, dyplomem, medalami oraz upominkami dla grupy i każdego występującego dziecka, a także z przekonaniem, że warto się zdrowo odżywiać i...spełniać swoje marzenia :)

Brawo ,,Drużyno"!!! <3

A A A
19-05-2023
godz.08:20


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 08.06.2023 r. 4247427 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy