Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Dzień Dziecka 2023 - Kraina Sportu

Dmuchańce, gra miejska, alpaki, zajęcia plastyczne i astronomiczne, bańki mydlane, ulubione gry w wersji XXL, konkurencje sportowe, miasteczko rowerowe czy giga kredki – to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekać będą na najmłodszych w czasie miejskich obchodów Dnia Dziecka. Do wspólnej zabawy zapraszamy maluchy, rodziców i dziadków.

W niedzielę 28 maja w parku Garbolewskiego od 14.00 do 18.00 na pewno nikt nie będzie się nudził!

Dzień Dziecka w Sochaczewie ma formułę rodzinnego pikniku. Park przy szkole muzycznej jest dzielony na strefy zainteresowań, a każdy może swobodnie przenosić się z jednej krainy do drugiej. I tak też będzie 28 maja.  Dziś przyglądamy się bliżej, jakie atrakcje szykuje dla najmłodszych….

 

KRAINA SPORTU

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

- „Od przedszkolaka do starszaka” - gry i zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży czyli proca XXL, tor przeszkód, gra Memory XXL, przeciąganie liny itp.

- „Strefa Malucha” - puzzle, klocki, malowanki, mini basen z kulkami

 - „Strefa kreatywności” - przygotowujemy książkę o sporcie: uczestnicy warsztatów mają możliwość skorzystania z artykułów do malowania (papier, kredki, farby), a ich zadaniem będzie przygotowanie co najmniej jednej ilustracji , przedstawiającej wybrany ulubiony sport.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w postaci WIELKIEJ KSIĘGI SPORTU, którą wspólnie złożymy w całość.

Dla wszystkich uczestników dyplom udziału i drobne upominki

- Kraina piłkarzy - Mekka Street - Messiego ani Ronaldo nie będzie, bo mamy lepszych zawodników. Z piłką potrafią zrobić absolutnie wszystko. Nawet nie liczą ile zrobili podbić piłki, bo zawsze robią wszystkie. Pokażą Wam to w swojej krainie, a chętnym pomogą się nauczyć.

A A A
24-05-2023
godz.09:10
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 08.06.2023 r. 4247447 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy