Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wspólne świętowanie w DDPS
wiadomość pochodzi z:  Centrum Usług Społecznych

Jak co roku pracownicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie obchodzili ze swoimi uczestnikami Dzień Kobiet w połączeniu z Dniem Mężczyzn, który przypada dwa dni po 8 marca.

We wspólnym świętowaniu udział wzięli także przedstawiciele Sochaczewskiej Rady Seniorów z panią przewodniczącą Jolantą Kawczyńską na czele, a także dyrektor Centrum Usług Społecznych Zofia Berent.

W tym roku pracownicy DDPS-u postanowili jednak zaskoczyć swoich gości i specjalnie dla nich zainscenizowali przytulną kawiarenkę, gdzie mogli przy wtórze muzyki skosztować pysznych słodkości przygotowanych przez nasze panie kucharki, a także napić się kieliszek bezalkoholowego szampana.

To dla ciała, a dla ducha nasi terapeuci i pozostali pracownicy przygotowali oryginalny i humorystyczny akcent słowno-muzyczny pod batutą Arkadiusza Mamcarza i przebojowej Agnieszki Targaszewskiej.

- Chcę podziękować Wam kochani seniorzy i wszystkim, którzy to tak wspaniale przygotowali. Dajecie cudowny przykład innym, jak można się razem świetnie bawić w każdym wieku - podkreśliła dyrektor CUS Zofia Berent.

A A A
10-03-2023
godz.13:09
 


nadchodzące wydarzenia

sobota, 01.04.2023 r. 4136453 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy