Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Najpiękniejsze zdjęcia z powiatu

Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna – to nazwa konkursu fotograficznego organizowanego już po raz siedemnasty przez Starostwo Powiatowe. Skierowany jest on do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Tematyka prac dotyczy wyłącznie obszaru powiatu sochaczewskiego. Uczestnicy mają do wyboru trzy kategorie. Organizator czeka na prace do 22 maja br.

Konkurs organizowany przez starostwo, przy współpracy ZS RCKU, skierowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. Jeśli chodzi o kategorie tematyczne, to obok cieszącej się największą popularnością – natury, można nadsyłać zdjęcia także z serii: portrety (ludzie oraz zwierzęta). Trzecia kategoria zmienia się co roku. W tym roku dotyczy hasła „Miejsca znane i lubiane w powiecie sochaczewskim”.

Każdego roku na konkurs spływa około 200 zdjęć a najciekawsze wykorzystywane są do celów promocyjnych powiatu. Jednym z jego założeń jest pokazanie piękna ziemi sochaczewskiej. W przypadku każdej z kategorii, szczególnie ostatniej, organizatorzy czekają na ciekawe, oryginalne i pomysłowe ukazanie zakątków naszego powiatu. Regulamin oraz potrzebne formularze dostępne są na stronie www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.

A A A
22-01-2023
godz.08:19
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 09.02.2023 r. 4044094 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy