Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Amatorska Liga Piłki Siatkowej - wyniki zaległej VI kolejki

Wyniki VI (zaległej) kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa, ul. Chopina 101, 21.01.2023r.

KS Piast Feliksów – Volley Sochaczew 3:0 (25:20, 25:13, 25:14)

KS Piast Feliksów: Artur Rokicki, Wojciech Socha, Mateusz Grzegorek, Mateusz Ostrowski, Piotr Ostrowski, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz

Volley Sochaczew: Marcin Gawroński, Robert Gajda, Maciej Nowicki, Łukasz Bartosiewicz, Dariusz Górski, Adrian Adamczyk, Dawid Dorodziński, Maciej Kafarski, Maciej Grochowski

 

Zawodnikiem meczu został Wojciech Socha (KS Piast Feliksów)

 

Wyszogród – Volley Team Paprotnia 2:3 (25:20, 18:25, 28:26, 22:25, 10:15)

Wyszogród: Radosław Pachelski, Piotr Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Filip Lewandowski, Mariusz Pakuła, Grzegorz Kozak, Bartosz Staniaszek

Volley Team Paprotnia: Piotr Czaplicki, Karol Sapigórski, Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Paweł Kucharski, Albert Zagrajek

 

Zawodnikiem meczu został Mariusz Konopka (Volley Team Paprotnia)

 

Bielice – Szefy 1:3 (25:18, 10:25, 17:25, 20:25)

Bielice: Przemysław Woźniak, Bernard Kacprzak, Krzysztof Rąg, Szymon Mielczarek, Kamil Dorodziński, Piotr Mydlak

Szefy: Krystian Dalach, Mateusz Czerwiński, Rafał Pałuba, Michał Kiełbasa, Bartłomiej Słomiński, Emil Mirgos, Dawid Mirgos, Przemysław Cichecki

 

Zawodnikiem meczu został Rafał Pałuba (Szefy)

Tabela po X kolejce:

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Sety

Punkty setowe

1.

Volley Team Paprotnia

9

21

26:13

863:760

2.

KS Piast Feliksów

8

17

21:11

730:605

3.

Wyszogród

8

15

18:14

701:650

4.

Szefy

8

13

18:17

705:736

5.

KS Bielice

8

11

14:16

652:660

6.

Volley Sochaczew

8

5

10:22

608:744

7.

GUKS Sparta Szczytno

9

5

10:25

721:825

 

Zawody sędziował Piotr Turski.

 

A A A
21-01-2023
godz.08:02
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 09.02.2023 r. 4043883 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy