Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Dzień babci i dziadka w "Koziołkach"

W ten weekend obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. To szczególne wydarzenia, zwłaszcza dla tych najmłodszych. Odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr 3, aby zobaczyć, co dzieci przygotowały na tę okazję.

- Nie ukrywam, że jest to dla mnie szczególne święto, bo sama jestem babcią – mówi dyrektor przedszkola nr 3, Krystyna Stańkowska. – W ostatnich dniach ciocie uczyły naszych podopiecznych piosenek i wierszyków, aby pięknie zaprezentowały się przed babciami i dziadkami. Takie spotkania zawsze przynoszą ze sobą wiele radości i wzruszeń – dodaje Krystyna Stańkowska.

Wszystkie siedem grup działających w miejskiej „trójce” przygotowało specjalne programy dla swoich babć i dziadków. W czwartek 19 stycznia do wspólnego świętowania zaprosiły nas najmłodsze przedszkolaki, trzylatki z grupy „Koziołki”. Były śpiewy, tańce i zabawy z kolorową chustą. Był to też poniekąd dzień otwarty, w którym seniorzy mogli przez cały dzień być razem w przedszkolu i bawić się ze swoimi wnukami. Maluchy mogły z kolei podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób. Za opiekę, za troskę, bezwarunkową miłość, za wspólną zabawę i za przekazywaną każdego dnia wiedzę.

mf

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie/posts/pfbid02BLYGkgRk9kS4berk6GNdTz69nqRN9qpiYmgGsXaqAJpeSkzYNeZJJtTDi2thj9AWl

 

 

A A A
20-01-2023
godz.11:34
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 09.02.2023 r. 4043899 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy