Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Not Big But Band – koncert muzyki filmowej

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie 11 lutego o godz. 19.00 na koncert zespołu Not Big But Band. Zespół wystąpi w sali widowiskowej w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83, prezentując fuzję ciekawych brzmień. Muzycy zabiorą nas w ciekawą muzyczną podróż po znanych i lubianych standardach jazzowych oraz motywach filmowych. Usłyszymy m.in. takie utwory jak „In the mood”, „Autumn leaves” czy motywy z takich filmów jak „Mission Impossible” oraz „Rocky”.


Zespół Not Big but Band porusza się bardzo wielu stylach, poczynając od charakterystycznej dla big bandów muzyki jazzowo-swingowej, poprzez pop, latino, funk, kończąc na mocniejszych brzmieniach.


Po pierwsze zostaliśmy powołani, żeby umożliwić wspólne granie osobom, które skończyły różne etapy edukacji muzycznej, ale nie związały swojej kariery zawodowej z muzyką. Jesteśmy hobbystami, entuzjastami muzyki – mówią o sobie członkowie zespołu – Ogromną radość sprawia nam wspólne muzykowanie. Tą radością i entuzjazmem staramy się dzielić podczas publicznych występów.

Wstęp: 15 zł.

Rezerwacje telefonicznie pod numerem: 46/863-07-68.

Sochaczewskie Centrum Kultury

A A A
13-01-2023
godz.08:58
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 09.02.2023 r. 4043914 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy