Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Co gdzie kiedy w SCK
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

22 września (czwartek), godz.17.00

Nabór do zespołu „Open Day Junior” – spotkanie organizacyjne

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

Twoje dziecko lubi śpiewać i tańczyć? Chce występować na scenie? Open Day Junior jest właśnie dla niego! Na chętnych czeka muzyczna przygoda, łącząca śpiew, taniec i teatr. Czekamy na dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat. Zespół prowadzą Jolanta Kawczyńska i Piotr Milczarek wraz choreografami i instruktorami Sochaczewskiego Centrum Kultury. 23 września (piątek), godz.19.00

Spektakl komediowy „Rubinowe gody”

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za poźno. Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora.

Czas trwania spektaklu: 120 min. 

Bilety można nabyć poprzez stronę internetową: kupbilecik.pl

24 września (sobota), godz.12.00

Przesłuchania do spektaklu „Kwiaty we włosach”

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

SCK otwiera komediowo-muzyczną scenę Teatru z Dialogiem, łączącą piosenkę, taniec i pantomimę. W ciągu jednego sezonu artystycznego wystawione zostaną dwa spektakle muzyczne, oparte na polskiej i zagranicznej dyskografii oraz autorskiej piosence i choreografii. Przygotuj swoją ulubioną piosenkę oraz układ choreograficzny do wybranego utworu. Zaśpiewaj, zatańcz i dołącz do naszego zespołu! 

Casting poprowadzą wykwalifikowani muzycy, trenerzy wokalni, choreografowie oraz reżyser teatru samorodnego.

24 września (sobota), godz.19.00

Koncert zespołu Miłosz Bazarnik Trio

Klub Kontrast, Sochaczewskie Centrum Kultury 

ul. 15 Sierpnia 83

Miłosz Bazarnik Trio to połączenie fascynacji jazzem skandynawskim, a więc przestrzenią w muzyce i melodią, z konkretnym groovem. W „Kontraście” trio zagra materiał z płyty “Trip of a lifetime” oraz “New Market”.Premiera tej drugiej jest zaplanowana na jesień tego roku. Skład zespołu: Miłosz Bazarnik (fortepian), Miłosz Skwirut (kontrabas), Łukasz Giergiel (perkusja). 

Wstęp: 20 zł. Rezerwacje stolików telefonicznie pod numerem: (46) 863-07-68.

28 września (środa), godz. 18.00

Nabór do Chóru Nauczycielskiego „Vivace”

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5

Chór „Vivace” bierze czynny udział w życiu kulturalnym i religijnym najbliższego środowiska, regionu oraz krajowych imprezach śpiewaczych. Pieśniami patriotycznymi, okolicznościowymi i sakralnymi uświetnia uroczystości miejskie, gminne i religijne oraz lokalne imprezy kulturalne. Dyrygentem chóru jest Piotr Milczarek. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy nie tylko nauczycieli, ale też miłośników pieśni chóralnej z innych środowisk z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego.

A A A
19-09-2022
godz.12:54
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 27.09.2022 r. 3823292 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy