Sochaczew Sochaczew Sochaczew
XIV edycja konkursu Innowator Mazowsza

Konkurs Innowator Mazowsza ma na celu nagrodzenie naukowców oraz firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa mazowieckiego, za opracowywanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Od 12 lipca do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec. Łączna pula nagród wynosi aż 113 000 zł, a w każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne oraz wyróżnienia i nagrody od Partnerów. 

Udział w Konkursie, oprócz możliwości zdobycia nagród finansowych i rzeczowych, jest ogromną szansą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i poznanie innych innowacyjnych rozwiązań z województwa mazowieckiego.

Jeżeli jesteście mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem zarejestrowanym i prowadzącym działalność na terenie województwa mazowieckiego oraz po 1 stycznia 2019 r. wprowadziliście do codziennej praktyki innowacyjny produkt lub usługę, lub technologię, to nie ma co się dalej zastanawiać, tylko należy złożyć wniosek.

Udział w konkursie jest bardzo prosty - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online:

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo tutaj: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html

 

A A A
20-07-2022
godz.08:49
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 16.08.2022 r. 3752389 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy