Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej po II Turnieju

W drugim Turnieju Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej rozegranym na boisku w Karwowie zagrało 7 par. Zwyciężyli Łukasz Grzyb i Igor Iwański, którzy w finale pokonali Michała Berenta i Karola Ślażynskiego 2:1. Trzecie miejsce zajęli Damian Morawski i Krzysztof Romanowski.

Zapraszamy na kolejny turniej, który jednocześnie będzie etapem Turnieju Miast w Siatkówce Plażowej – 9.07. godz. 9.00. - Plaża Miejska.

Wyniki:

Konrad Malinowski/Maurycy Gil (Mszczonów/Brwinów) - Łukasz Grzyb/Igor Iwański (Radom) 0:2 (5:15, 8:15)

Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski (Płock) - Damian Morawski/Krzysztof Romanowski (Warszawa) 0:2 (6:15, 9:15)

Szymon Zaleski/Jakub Tomczak (Warszawa) – Krzysztof Gałecki/Rafał Wójcik (Sochaczew/Warszawa) 0:2 (13:15, 5:15)

Michał Berent/Karol Ślażyński (Radom) - Łukasz Grzyb/Igor Iwański 0:2 (10:15, 10:15)

Damian Morawski/Krzysztof Romanowski - Krzysztof Gałecki/Rafał Wójcik 1:2 (14:16, 15:11, 10:15)

Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski - Szymon Zaleski/Jakub Tomczak 2:1 (15:13, 10:15, 15:12)

Damian Morawski/Krzysztof Romanowski - Konrad Malinowski/Maurycy Gil 2:0 (15:8, 15:10)

Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski - Michał Berent/Karol Ślażyński 0:2 (4:15, 11:15)

Półfinały: Łukasz Grzyb/Igor Iwański - Damian Morawski/Krzysztof Romanowski 2:0 (15:9, 15:10)

Krzysztof Gałecki/Rafał Wójcik - Michał Berent/Karol Ślażyński 0:2 (12:15, 12:15)

O III miejsce: Damian Morawski/Krzysztof Romanowski - Krzysztof Gałecki/Rafał Wójcik 2:0 (15:12, 15:12)

Finał: Łukasz Grzyb/Igor Iwański - Michał Berent/Karol Ślażyński 2:1 (10:15, 15:9, 16:14)

Turniej sędziował Arkadiusz Bialik.

Klasyfikacja po II Turnieju:

  1. Adam Chrobot/Damian Gościański 40 pkt.
  2. Michał Berent/Karol Ślażyński 40
  3. Damian Wojciuk/Wiktor Vashev  35
  4. Łukasz Grzyb/Igor Iwański 35
  5. Damian Morawski/Krzysztof Romanowski 30
  6. Anna Tagowska/Jan Marat 30
  7. Michał Dąbrowski/Krzysztof Bieniek 25
  8. Krzysztof Gałecki/Rafał Wójcik 25
  9. Michał Kędzior/Damian Szachowicz 20
  10. Konrad Malinowski/Maurycy Gil 20
  11. Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak 15
  12. Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski 15
  13. Mateusz Czarnota/Igor Ciniewski 10
  14. Szymon Zaleski/Jakub Tomczak 10
  15. Bartek Słomiński/Damian Guzik 5
A A A
02-07-2022
godz.14:46
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 18.08.2022 r. 3757672 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy