Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wyzwanie Biegowe dla dzieci

Zapraszamy na Wyzwanie Biegowe dla dzieci w dniu 16 lipca na obiektach sportowych przy ul. Rumiankowej w Karwowie. W biegu mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 12 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe:

  • od 4 do 6 lat
  • od 7 do 9 lat
  • od 10 do 12 lat

Na trasie będą znajdowały się stacje/przeszkody, na której zawodnicy będą musieli pokonać, np. bieg przez opony, wskoki na skrzynię, czołganie. Na trasie będą również do pokonania przeszkody wymuszone infrastrukturą obiektu np. barierki itp. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, a rywalizacja to tylko dodatkowy aspekt tego wydarzenia.

 

Zgłoszenia do biegów dzieci przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mosir@mosir.sochaczew.pl ze wskazaniem daty zawodów. Obowiązuje limit łącznie 100 miejsc z wszystkich kategorii wiekowych. W przypadku wolnych miejsc można się będzie zapisać na miejscu, w biurze zawodów. Udział w biegu jest bezpłatny.

Mamy nadzieję, że taka formuła biegu sprawi Wam wiele radości, a jeśli Wam się spodoba, będziemy organizować kolejne Wyzwania Biegowe.

 

Karta zgłoszenia -Wyzwanie biegowe.doc

Regulamin Wyzwanie Biegowe.docx

A A A
28-06-2022
godz.11:36
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 18.08.2022 r. 3757751 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy