Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wyniki VI turnieju Grand Prix Sochaczewa w tenisie stołowym
Rekordowy pod względem długości VI turniej Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym rozegrany w niedzielę w hali przy ul. Kusocińskiego 2, zgromadził aż 54 zawodników.
Przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach.
Wyniki turnieju
Dzieci U15
1.Maksymilian Czarnecki (Wiskitki) 10
2.Patryk Kamiński (Wiskitki) 9
3.Jakub Kruczyk (Żabin) 8
4.Miłosz Kurowski (Wąchock) 8
5.Bartosz Kurowski (Wąchock) 7
6.Kacper Szypszak (Sochaczew) 7
7.Dawid Rozbicki (Sochaczew) 7
8.Antoni Sołtysik (Wilcze Tułowskie) 4
9.Emilia Rozmarynowska (Tęcza Budki Piaseckie) 3
10.Milena Jarzyńska (Tęcza Budki Piaseckie) 2
11.Kacper Kiszelewski (Sochaczew) 1
12.Krystian Kalota (Sochaczew) 0
Kobiety
1.Patrycja Anyszewska (Łyszkowice)
2.Karolina Kukawska (Sochaczew)
3.Dorota Baczyńska (Sochaczew)
4.Agnieszka Kiszelewska (Sochaczew)
Open
1.Krzysztof Wroniewski (SRS Łomna)
2.Maciej Jar (SRS Łomna)
3.Maciej Osówniak (Łyszkowice)
4.Adam Ertman (WKS Sochaczew)
5.Piotr Michalczuk (HoreCup Warszawa)
6.Kamil Wojtyński (HoreCup Warszawa)
7.Piotr Szepiećko (WKS Sochaczew)
8.Kamil Borowy (HoreCup Warszawa)
9.Andrzej Bagrodzki (Zgierz)
10.Krzysztof Lesiewicz (HoreCup Warszawa)
11.Rafał Malinowski (Sochaczew)
12.Radosław Borkowski (Grot Zduny)
13.Marcin Dudziec (Komorowo)
14.Michał Czułek (Skierniewice)
15.Patrycja Anyszewska (Łyszkowice)
16.Kamil Czartoryjski (Sochaczew)
17.Jacek Malinowski (Sochaczew)
18.Adam Haniecki (Łódź)
19.Karol Wiśniewski (SRS Łomna)
20.Kamil Bartczak (WKS Sochaczew)
21.Jakub Kobos (Tęcza Budki Piaseckie)
22.Grzegorz Undra (Warszawa)
23.Damian Grąbczewski (Gostynin)
24.Paweł Brodowski (Sochaczew)
25.Adam Kopczyński (WKS Sochaczew)
26.Andrzej Lenart (Sochaczew)
27.Marek Albinowski (Kampinos)
28.Piotr Trześniewski (Warszawa)
29.Arkadiusz Gruszczyński (Dubaj)
30.Marcin Lipiński (Teresin)
31.Dawid Krawczyk (Sochaczew)
32.Dawid Klima (Sochaczew)
33.Maciej Janusz (Sztokholm, Szwecja)
34.Piotr Janusz (Kampinos)
35.Karolina Kukawska (Sochaczew)
36.Maciej Ignatowski (Młodzieszyn)
37.Paweł Ignatowski (Młodzieszyn)
38.Jakub Chłystek (Sochaczew)
Turniej sędziował dość dziś zapracowany Tomasz Ertman
Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie, a na kolejny turniej z cyklu Grand Prix Sochaczewa zapraszamy 20 lutego.
A A A
10-01-2022
godz.21:24
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 26.01.2022 r. 3467091 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy