Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Co? Gdzie? Kiedy? w SCK
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

19 listopada (piątek)
Piątek z SCK online
Facebook Sochaczewskiego Centrum Kultury

Na fanpage’u SCK na Facebooku zaprezentowana zostanie wystawa online „Twórczość nauczycieli” prezentowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

20 listopada (sobota), godz. 19.00
Koncert zespołu Blue Jay Bird
Klub Kontrast, Sochaczewskie Centrum Kultury 
ul. 15 Sierpnia 83

Blue Jay Bird wystąpi w “Kontraście” już po raz drugi. Poprzedni koncert transmitowany był na Facebooku, tym razem odbędzie się z udziałem publiczności. Założycielem zespołu jest Jay Nowakowski, wokalista i gitarzysta współpracujący z takimi artystami jak: Grzegorz Wilk, Tomasz Karolak i Zosia Nowakowska,. Blue Jay Bird swój początek miał na Majorce, gdzie z morzem w tle powstał pierwszy utwór “Silent Prayer”. Teraz, z pełniejszym repertuarem, zespół rozpoczyna koncerty w całej Polsce. Zespół zagra w składzie: Jay Nowakowski (wokal, gitara), Aleksander Renda (gitara basowa), Adam Grzelak (perkusja).

Wstęp 20 zł. Rezerwacje telefoniczne w impresariacie SCK pod numerem: (46) 863-07-68.

26 listopada (piątek), godz. 10.00 – 14.00
Wędrujący Senioralny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie

W tym roku Senioralny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej zawędruje do Brochowa. Wystąpią senioralne grupy wokalne z terenu powiatu sochaczewskiego. Organizatorami festiwalu są: Sochaczewskie Centrum Kultury, Urząd Gminy w Brochowie, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie. Wstęp wolny.

27 listopada (sobota), godz. 16.00
Koncert „Póki Polska żyje w nas”
Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

Koncert tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Patriotycznej “Polskie Drogi”. Na scenie sali widowiskowej wystąpią dzieci i młodzież – laureaci konkursu wyłonieni w czterech kategoriach wiekowych. Zwycięzcom zostaną uroczyście wręczone nagrody i statuetki. W finale koncertu wystąpi Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Patria”, który wykona pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Arkadiusza Mamcarza. Wstęp wolny. 

28 listopada (niedziela), godz. 19.00 
Stand’up – Michał “Mimi” Zenkner i Wojtek Kamiński 
Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

Wojtek Kamiński, znany z Kabaretu Jurki, wystąpi ze swoim solowym programem -„Ślad”. Przedstawi w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowie o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia. Michał “Mimi” Zenkner, występujący na scenie komediowej od kilkunastu lat, zaprezentuje się w programie “Ślizgawka”. Jest to zabawny portret czterdziestoletniego mężczyzny, któremu nieobce są kompleksy i paranoje. Bilety dostępne są na stronie: kupbilecik.pl

A A A
18-11-2021
godz.14:37
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 28.11.2021 r. 3406975 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy