Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Patria z wizytą u przedszkolaków
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

10 listopada Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny Patria, działający w Sochaczewskim   Centrum Kultury, gościł w Niepublicznym Przedszkolu ,,KORALIK”. Wizyta związana była ze 103. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zespół   zaprezentował przedszkolakom kilka pieśni wojskowych i patriotycznych. Podczas utworu ,,Sanitariuszka Małgorzatka’’ Wiktoria Gontarek , która wcieliła się w rolę sanitariuszki, częstowała dzieci i rodziców słodyczami, co wywołało wielką radość u maluchów. Po części artystycznej była też mała niespodzianka. „Patria” zaśpiewała dwie dobrze znane przedszkolakom piosenki - ,,Jesteśmy jagódki” i  ,,Pluszowy Miś”, które wywołały radosne uśmiechy na ich twarzach.

- Dziękujemy serdecznie pani dyrektor Sylwii Okraska za zaproszenie oraz pani dyr. ds pedagogicznych Danucie Walczuk za miłe i serdeczne przyjęcie. Mamy nadzieję, że nie było to jedyne przedszkole, w którym zespół Patria zaśpiewał patriotycznie... i nie tylko! - podsumował wizytę Arkadiusz Mamcarz, prowadzący zespół.

Iza Strzelecka

Fot. Dorota Owczarczyk

A A A
18-11-2021
godz.08:26
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 28.11.2021 r. 3406995 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy