Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Webinar pt.: „Fundusze Europejskie za założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: „Fundusze Europejskie za założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”.

Spotkanie będzie miało na celu przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 20 maja 2021 r.

Udział w webinarium jest bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: punkt_plock@mazowia.eu najpóźniej do dnia 19 maja do godz. 12:00.

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Dla kogo

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych uruchomieniem i rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej

Program webinarium

  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz środków krajowych
  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na rozwój firmy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Krajowych Programów
  • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
  • Pytania i odpowiedzi.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku
ul. Kolegialna 19
09–402 Płock
tel. 22 542 27 14
e-mail: punkt_plock@mazowia.eu

A A A
10-05-2021
godz.11:42
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 23.09.2021 r. 3344347 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy