Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Majówka z SCK!

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na Majówkę z SCK! A zapowiada się ciekawie, bowiem już w piątek Audycja SCK, nawiązująca między innymi do twórczości K.K Baczyńskiego, którego 100. rocznicę urodzin obchodziliśmy w styczniu 2021. Warto też przypomnieć, że Krzysztof Kamil Baczyński, Cyprian Kamil Norwid, Tadeusz Różewicz oraz Stanisław Lem są patronami roku 2021 ustanowionymi przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, a sam Rok 2021 został ustanowiony Rokiem Konstytucji 3 Maja.

Tego samego wieczoru zapraszamy do posłuchania świetnego jazzu w wykonaniu zespołu ARTUR DUTKIEWICZ Trio. Koncert zarejestrowany został w grudniu 2020 w  KLUBIE KONTRAST SCK.

I jeszcze jedna niespodzianka - w sobotę na kanale Youtube SCKLife pokażemy najpiękniejsze miejsca naszej małej ojczyzny w filmie Gamida Ibadullayeva "Perły Sochaczewa", w którym występują uczestnicy minionych już edycji "Sochaczew Rozśpiewany". Jest to też zapowiedź nadchodzącego jubileuszowego koncertu zespołu OPEN DAY.

W niedzielę - Święto Flagii, a w poniedziałek - świętujemy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja! Z tej okazji udostępnimy ciekawe materiały edukacyjno-promocyjne, które przybliżą i upamiętnią te ważne dni dla nas Polaków. 

Zapraszamy!  

 

A A A
30-04-2021
godz.09:21
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 13.05.2021 r. 3219014 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy