Sochaczew Sochaczew Sochaczew
#zostanwpolsce

Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w projekcie ,,Zostań w Polsce’’

Inicjatywa ma na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które najbardziej odczuwają skutki pandemii koronawirusa. Głównym celem jest zachęcenie społeczeństwa do planowania wypoczynku w kraju, do zakupu produktów polskich producentów, twórców kultury i sztuki oraz korzystania z usług firm rodzinnych.

Na potrzeby projektu stworzono i oddano nieodpłatnie do dyspozycji stronę www.zostanwpolsce.com, na której za pośrednictwem formularza http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie firmy dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować.

Kolejnym etapem będzie budowa platformy komunikacyjnej, organizowane będą wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy” – firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia. W planach jest również współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

Na ww. stronie wydzielone są specjalne zakładki: kultura, rozrywka, usługi, podróże, zakupy, na których przedsiębiorcy różnych branż tematycznie mogą zamieścić swoją ofertę, informację o rodzaju działalności i zakresie usług. Do projektu dołączają firmy z różnych sektorów gospodarki, w przeważającej mierze są to firmy związane
z branżą turystyczną.

Działania wspiera kilkadziesiąt regionalnych, branżowych izb i organizacji gospodarczych oraz Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i pisarzy, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Pytania należy kierować na adres: e-mail: kk@zostanwpolsce.com

A A A
31-03-2021
godz.11:36


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 15.08.2022 r. 3751672 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy