Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Złoty początek sezonu

W niedzielę 14 lutego w Puławach odbyła się pierwsza w tym roku edycja zawodów Amatorskiej Ligi MMA. W rywalizacji seniorów do 84 kg wystartował reprezentant sochaczewskiego Dragon FC – Bartosz Dragański. Walki eliminacyjne wygrał zdecydowaną większością punktów, zaś w finale spotkał się z pięciokrotnym mistrzem kraju w zapasach, reprezentantem Polski na mistrzostwa świata i Europy. Mimo znakomitego dorobku przeciwnika, który zapasy uprawia od 13 lat, Bartek pokonał go i stanął na najwyższym stopniu podium. W kolejny weekend czeka nas sochaczewska odsłona zawodów Amatorskiej Ligi MMA. W sobotę 27 lutego w hali MOSiR przy ul. Kusocińskiego odbędzie się 10. edycja zawodów o Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych.