Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Zimowe ogrody w nowej formule
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Zimowe Ogrody”. Jest to druga edycja konkursu poświęconego poezji śpiewanej. W tym roku eliminacje zostaną przeprowadzone metodą online.

Konkurs „Zimowe Ogrody” skierowany jest do uczniów szkół średnich i dorosłych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie własnej interpretacji piosenki poetyckiej wybranego poety lub autorskiego utworu z zakresu poezji śpiewanej. Piosenkę należy nagrać i udostępnić na kanale YouTube. Nagranie, wraz z kartą zgłoszenia, prosimy przesłać na adres mailowy: konkursy.sck@gmail.com w terminie do 26 lutego.

Uczestników   oceni trzyosobowa komisja konkursowa. Pod uwagę będzie brany m.in. dobór repertuaru, interpretacja utworów oraz muzykalność i warunki głosowe wykonawcy. Przewodniczącym jury, podobnie jak w pierwszej edycji, będzie bard piosenki poetyckiej, satyryk, założyciel kabaretu OT.TO – Wiesław Tupaczewski. W decyzjach jurorskich wspierać go będą Jolanta Kawczyńska - instruktor wokalny i teatralny SCK oraz dziennikarka Radia Sochaczew Grażyna Bolimowska-Gajda. Na zdobywców I, II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz statuetki wykonane w nowej pracowni SCK - CNC Art. Zdobywca pierwszej nagrody wypromowany zostanie w mediach partnerskich, w tym na antenie Radia Sochaczew, które również wypromuje zwycięską piosenkę. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 5 marca na stronie internetowej i facebookowym fanpagu SCK. Prezentacja finalistów konkursu odbęzie się 19 marca na facebookowym fanpagu SCK. 

Koordynatorzy   konkursu: Jolanta Kawczyńska i Anna Wolińska.

Iza Strzelecka

A A A
22-02-2021
godz.11:37
 


nadchodzące wydarzenia

piątek, 05.03.2021 r. 3152119 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy