Sochaczew Sochaczew Sochaczew
TOP Women w e-biznesie. Nowy projekt Fundacji Kobiety e-biznesu.

15 grudnia wystartowała rekrutacja do programu i potrwa do 10.02.br.

Program „TOP Women w e-biznesie” ma na celu przede wszystkim edukację uczestniczek w zakresie rozpoczęcia działalności gospodarczej i korzystania z najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzenia biznesu online. Udział w programie jest bezpłatny.

Aplikować do programu mogą kobiety pragnące przekwalifikować swoją działalność gospodarczą lub profil zawodowy na wyspecjalizowany w prowadzeniu biznesu online, a także mamy pragnące wrócić do życia zawodowego po urlopie macierzyńskim albo wychowawczym. Ważną grupą docelową są również kobiety chcące rozpocząć prowadzenie własnego sklepu internetowego lub innej formy handlu w internecie. Program może też stać się ważnym punktem startowym w budowaniu kariery zawodowej dla młodych dziewczyn, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z założeniem działalności gospodarczej. Warunkiem jest ukończenie 18 roku życia.

Partnerami projektu są: Allegro, Visa, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Hebe, IdoSell, OLX, Canon, Przelewy24, Progressivo, Flywheel PR, Future Collars, Izba Gospodarki Elektronicznej i Uniwersytet Łódzki.

 

Szczegółowe informacje na temat programu "TOP women w e-biznesie" https://www.kobietyebiznesu.pl/topwomen/ 

A A A
20-01-2021
godz.11:47
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 15.06.2021 r. 3249861 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy