Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Bezpłatne webinarium PIT dla operatorów sieci
Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza na Webinarium poświęcone Punktowi Informacyjnemu ds. Telekomunikacji – pit.uke.gov.pl, które odbędzie się 09.12.2020 r. w godzinach 10.00-14.30.
 
Webinarium skierowane jest w szczególności dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz innych operatorów sieci (w tym energetycznych, gazowych, czy wodociągowych) dla których PIT stanowi jedno okienko informacyjne w procesie inwestycyjnym i którzy przekazują Prezesowi UKE informacje o infrastrukturze technicznej, planach inwestycyjnych w zakresie infrastruktury technicznej oraz warunkach zapewnienia dostępu do infrastruktury.
 
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do odświeżenia wiedzy przed kolejnym okresem sprawozdawczym w PIT o możliwościach jakie daje portal pit.uke.gov.pl, formalnościach jakie trzeba spełnić, aby uzyskać autoryzowany dostęp do serwisu oraz metodach wprowadzania danych w celu realizacji obowiązku względem Prezesa UKE, a co najważniejsze, będą mogli dowiedzieć się jak szukać i wykorzystywać informacje dostępne w portalu mapowym PIT.
 
Webinarium poprowadzą eksperci z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 
Udział w webinarium jest bezpłatny.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej UKE: https://uke.gov.pl/akt/wideokonferencja-pit-przygotowanie-do-sprawozdawczosci,361.html
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy w wybranym dniu kliknąć w poniższy link. Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań poprzez czat.
 
A A A
03-12-2020
godz.14:44
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 08.03.2021 r. 3153395 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy