Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Z kroniki policyjnej

Ubiegły tydzień upłynął sochaczewskim stróżom prawa głównie na walce z nieodpowiedzialnymi kierowcami. Spotkali się również z kradzieżami i aktami wandalizmu.

07.09.
Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że na ul. Żytniej nieznany sprawca ukradł jej portfel i telefon komórkowy.

Policjanci zostali powiadomieni, że na al. 600- lecia nieznana osoba przywłaszczyła okulary o wartości ponad 2 tys. złotych.


08.09.
Nieznany sprawca uszkodził dwie plandeki na naczepach zaparkowanych przy ul. Gwardyjskiej.

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca dostał się do mieszkania przy ul. Niemcewicza skąd ukradł sprzęt RTV, AGD i inne przedmioty na szkodę 58–letniego mieszkańca Sochaczewa.

09.09.
Policjanci zostali powiadomieni, że w Rokotowie doszło do przywłaszczenia telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca gminy Nowa Sucha.

W Kuznocinie funkcjonariusze z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, więc ukarano go mandatem karnym, a auto usunięto z drogi na koszt właściciela.

10.09.
Na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z al. 600-lecia doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń wynika, że kierowca citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z nissanem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Z powodu uszkodzeń powstałych podczas zderzenia zatrzymano dowody rejestracyjne od obydwu pojazdów.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego peugeotem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny i zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.

11.09.
W miejscowości Tułowice policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Na ul. Gawłowskiej mieszkaniec Sochaczewa kierował renault nie posiadając do tego uprawnień. Na mężczyznę nałożono mandat karny, a auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela.

12.09.
W Mikołajewie mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował Seatem Toledo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i uderzył w słup energetyczny. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Nieodpowiedzialny kierowca stracił również prawo jazdy.

W Żelazowej Woli policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od mazdy z powodu braku aktualnych badań technicznych.

13.09.
W miejscowości Miszory policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Brochów i zgodnie z nakazem doprowadzili go do jednego z warszawskich sądów.

W Chodakówku mieszkaniec gminy Sochaczew kierował Citroenem C4, pomimo cofniętych uprawnień.

A A A
14-09-2020
godz.14:06
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

czwartek, 24.09.2020 r. 3002489 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy