Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Piotr Zieliński mistrzem po raz trzeci

W weekend 29-30 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness (IFBB). W hali Centrum Kongresowego Targów Kielce rywalizowało ponad 200 zawodników z całej Polski. Wśród nich był sochaczewianin Piotr Zieliński, którzy trzeci raz z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii fitness plażowe mężczyzn do 179 cm i w kategorii open.

Przypomnijmy, że Piotr Zieliński w przeszłości osiągał sukcesy nie tylko w Polsce. W 2017 roku zdobył m.in. tytuł wicemistrza Europy w kulturystyce na zawodach rozgrywanych w Hiszpanii. Co warto pokreślić, tegoroczne sportowe zmagania w Kielcach były również eliminacjami do mistrzostw Europy w Santa Susanna, które odbędą się we wrześniu. Czy uda się obronić tytuł wicemistrzowski sprzed trzech lat, a może sochaczewianin wskoczy na wyższy stopień podium?

Za swoje osiągnięcia Piotr Zieliński otrzymał w 2018 roku nagrodę dla Sochaczewskiego Sportowca Roku. Na co dzień pracuje zawodowo jako trener fitness, jest współwłaścicielem mieszczącego się w naszym mieście Gymme Fitness Club.

Po zdobyciu w 2017 roku wicemistrzostwa Europy w Men’s Physique rozmawialiśmy z Piotrem Zielińskim o tym jak wygląda m.in. dieta mistrza kulturystyki. Zachęcamy do lektury wywiadu ---> Nie ma jednej rady na bycie „fit”

A A A
01-09-2020
godz.19:21
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

czwartek, 24.09.2020 r. 3002516 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy