Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej - wyniki III turnieju

W trzecim Turnieju Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej rozegranym na Plaży Miejskiej zagrało 14 par. W tych kolejnych mocno obsadzonych zawodach najlepsi okazali się Konrad Chudek – Mateusz Zarudzki, drugie miejsce zajęli Damian Gościański i Adam Miniak a trzecie Łukasz Grzyb i Karol Ślażycki.

Kolejny Turniej eliminacyjny rozegrany zostanie 16.08. na boisku przy ul. Chopina 101 (Chodaków)

Wyniki:

Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Łukasz Kosiorek/Robert Amróz 15:10

Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 13:15

Michał Kobierecki/Piotr Strożek – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:13

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Jakub Bojarczuk/Vazgen Bagdasaryan 15:6

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 4:15

Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 17:15

Damian Gościański/Adam Miniak - Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 15:11

Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk - Michał Kobierecki/Piotr Strożek 11:15

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:10

Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 10:15

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski - Jakub Bojarczuk/Vazgen Bagdasaryan 15:12

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys - Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski 13:15

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki - Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 15:6

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski - Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 6:15

Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 9:15

Łukasz Kosiorek/Robert Amróz - Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 7:15

Damian Gościański/Adam Miniak - Michał Kobierecki/Piotr Strożek 15:10

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń - Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 9:15

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki - Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 15:13

Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski - Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 15:10

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń - Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 11:15

Michał Kobierecki/Piotr Strożek - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:10

Półfinały:

Damian Gościański/Adam Miniak - Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 21:15

Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki - Michał Kobierecki/Piotr Strożek 21:19

O III miejsce:

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki - Michał Kobierecki/Piotr Strożek 21:16

Finał: Damian Gościański/Adam Miniak - Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 20:22

Turniej sędziował Łukasz Smędowski.

 

Kolejność po III turniejach:
1. Patryk Jóźwiak 80

2. Łukasz Lewandowski 75

3. Piotr Strożek 65

4. Krzysztof Gałecki 50

5.  Piotr Kołaczkowski 45

6-9. Adam Chrobot/Damian Wojciuk/Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 40
10-16. Kamil Wachul/Marcin Kołodziejski/Damian Gościański/Adam Miniak/Damian Morawski/Mateusz Tański/Piotr Szerszeń 35

17-21.Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg /Damian Białorudzki/Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 30
22-24 Robert Amróz/Łukasz Kosiorek/ /Magdalena Sadlakowska 25

25. Jakub Cyprys 20

26-27. Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 15

28-32. Mateusz Krzywicki/Mateusz Gmitrzak /Jakub Kukieła/Jan Poński/Krzysztof Szubarczyk 10
33-34. Jakub Gawryszczak/Dominik Niedbałka 5

A A A
19-07-2020
godz.08:40
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

piątek, 25.09.2020 r. 3003322 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy