Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Podziękowania za trzynaście lat życzliwej współpracy

Po trzynastu latach pracy na stanowisku dyrektora Miejskiego Żłobka Integracyjnego, Ewa Lembke przeszła na emeryturę. 3 lipca w ratuszu odbyło się spotkanie pożegnalne, w czasie którego burmistrz Piotr Osiecki podziękował odchodzącej pani dyrektor za serdeczność, otwartość, sprawne kierowanie żłobkiem od pierwszego do ostatniego dnia jej pracy w tej jednostce.

Była to okazja do wspomnień o początkach pracy w dawnej siedzibie żłobka przy ul. Żeromskiego, czasach budowy nowej placówki przy ul. Kaczorowskiego, najmilszych chwilach spędzonych z dziećmi. Jak powiedziała Ewa Lembke, ten czas był dla niej wyjątkowy, a ze żłobka zabierze tylko dobre wspomnienia. Podziękowała za życzliwą współpracę burmistrzowi i wszystkim jego współpracownikom.

W tym miejscu warto podkreślić, że gdy na miejskim fanpagu na facebooku pojawiła się informacja o planach pani dyrektor, posypały się same ciepłe komentarze. Natalka napisała „byłam pewna, że żłobek miejski to najlepsze i najbezpieczniejsze miejsce dla mojego dziecka. Pani Ewa zawsze dbała przede wszystkim o dobro dzieci. Całym sercem dziękuję i życzę dużo zdrowia i zasłużonego odpoczynku”, z kolei Mariola uznała, że „trzeba jej decyzję uszanować, bo zostawia po sobie wiele dobrego, a to najważniejsze”. Inna mieszkanka, Dorota, stwierdziła, że Ewa Lembke to „kobieta całym sercem oddana swojej pracy, dzięki niej dzieciaczki miały najlepszy start z możliwych”. I to najlepsze podsumowanie jej pracy.

Burmistrz wręczył też nowej szefowej żłobka akt powołania na to stanowisko. Nowym dyrektorem, wyłonionym w drodze konkursu, została Izabella Maria Bińkowska. To rodowita sochaczewianka, która w 2008 roku ukończyła studia z zakresu pedagogiki ogólnej w Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu, a następnie w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku studia podyplomowe (kierunek pedagogika specjalna) o specjalnościach diagnoza i terapia pedagogiczna oraz edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Jako nauczyciel stażysta pracę z dziećmi rozpoczęła w Miejskim Przedszkolu nr 1 (2006-2008), w 2008 roku została nauczycielem kontraktowym, a w 2017 mianowanym. Pracowała także w Miejskim Przedszkolu nr 7, następnie w „jedynce” przy ul. Kaczorowskiego (2011-2012). Od 2013 roku była nauczycielem w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Chodakowie.

A A A
03-07-2020
godz.13:13
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

piątek, 25.09.2020 r. 3003215 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy